top of page
_DSC6892-Edit.JPG

אלה בר צבי

נעים מאד, אני אלה יועצת ארגונית ותעסוקתית ומה שאני יודעת לעשות הכי טוב הוא להוביל אנשים למימוש הפוטנציאל המקצועי שלהם בשוק העבודה.

לתוך מסע הקריירה הפרטי שלי התווספו רילוקיישנים ומגורים בברצלונה וארה"ב, מעברים שאילצו אותי לייצר רצף של קריירה במציאות משתנה.

אני מובילה אתכם להצלחות וחיזוק הבטחון העצמי לפרוץ כל מציאות מאתגרת ככל שתהיה עד שתקומו שמחים, מאושרים, מלאי אנרגיה ליום עבודה בו אתם עוסקים במה שאתם טובים בו ואוהבים אותו.

ומכיוון שראיתי שדות תעופה רבים, הכי קל לי להציג מה במזוודה שלי עבורכם?

מעל 20 שנות נסיון במגוון תפקידי HR, ניהול משאבי אנוש, אבחון, גיוס, הדרכה ופיתוח מנהלים.

BA בכלכלה, MBA משאבי אנוש, לימודי ייעוץ ארגוני, התמחות בRole Analysis (ניתוח תפקיד) המרכז האקדמי רופין, לימודי אימון בNYU מנהטן, טיפול CBT ומיינדפולנס מרכז שילוב, אונ' חיפה.

המלצות של לקוחות רבים ברחבי העולם אותם ליוויתי לפריצות דרך בתעסוקה ע״י תהליך פרטני וסדנאות.

והכי חשוב את האהבה הגדולה שלי לאנשים ולמקצוע.

14.png
14.png
14.png
14.png

סיפור הקריירה שלי אולי נראה טוב על הניר, אבל במציאות הוא לא תמיד היה קל. ולא בגלל מעברי המדינות, זה התחיל מילדות.

בעוד לאחיי היה מאד ברור מה הם רוצים לעשות כשיהיו גדולים, אני, לא נולדתי עם ייעוד או כמיהה למקצוע ברור ומוגדר, רציתי להיות ילדה טובה של אבא. אז הלכתי בדרכו לעולמות הפיננסים. עברתי מסע של קריירה שהתחיל במספרים (כלכלה) והמשיך באנשים (ייעוץ ומשאבי אנוש) ובסופו של דבר להתמחות, איך לא? בקריירות שלהם. 

 

מי מגיע אליי? 

אנשים שלא יודעים מה הצעד הבא, אנשים שיודעים מהו אך לא יודעים איך להשיגו ואנשים שחרדה וסטרס אופפים את תפקודם בעולם התעסוקה ורוצים להביא את עצמם במיטבם תוך כדי השגת רווחה כלכלית ושקט נפשי. 

כמו כן, אני מייעצת לארגונים ומציעה תוכניות פיתוח מנהלים וצוותים להצלחות, לרבות סיוע בבחירת העובדים המתאימים. 

לשימחתי חווית הרילוקיישן, מאפשרת לי להציע מסלולי פיתוח קריירה וליווי גם מעבר לים.

אודות5.JPG
אודות1.jpg
אודות2.jpg

החזון שלי : כמה שיותר עובדים (לא עבדים) מאושרים.

הייחודיות בשרותיי הוא ליווי מנטאלי, קוגנטיבי ורגשי יחד עם היישום והפרקטיקה.

אני מאמינה שעבודה המשלבת התייחסות לאתגרים הפנימיים והסובייקטיבים שלנו למד האתגרים האובייקטיבים בשטח, תביא למקסימום הצלחה.

לתפיסתי העולם הוא שטוח ופרוס לפנינו, עלינו לאפשר לעצמנו לא רק לפרוץ גבולות של מדינה (זה החלק הקל) אלה לפרוץ את הגבולות של עצמנו.

הכלים הנוספים שמגבים את המפגשים?

  • שאלונים המשמשים ככלי תומך החלטה (אישיותיים, נטיות תעסוקתיות, סגנונות בקבלת החלטות וכו'), על מנת לתת תוקף נוסף ומדוייק לבחירותיך המקצועיות.

  • משימות ותרגילי אימון ביתיים. אני רואה במפגש עם המציאות כקונקרטי וקריטי להצלחת התהליך.

  • תרגול תודעתי מעולמות הטיפול הקוגנטיבי-התנהגותי (CBT), תובנות מהפסיכולוגיה הבודהיסטית ותרגולי מיינדפולנס. שיטות אלו מוכחות כמנוע המאיץ ביותר לשינוי תפיסה. הניצחון על התודעה הוא המשמעותי ביותר לפריצת הדרך שלך.

אשמח להיות לרשותך מא' ועד ת' ולאפשר לך להנות מכלים חדשניים והוליסטיים שישרתו אותך ויאפשרו לך לנהל קריירה בעידן העבודה החדש.

דברו איתי
bottom of page