top of page

אלה בר צבי

אודות2.jpg

נעים מאד, אני אלה מלווה תהליכי צמיחה מקצועיים ברוח פסיכותרפיה אינטגרטיבית.
הדבר שאני יודעת לעשות הכי טוב הוא ללוות אנשים בצמתי קריירה, מנהלים ובעלי עסקים לממש את הפוטנציאל המקצועי שלהם עד לחווית הצלחה!
כמי שצמחה מהשטח כמנהלת משאבי אנוש ויועצת ארגונית וכמי שמלווה אלפי אנשים ברחבי העולם להצליח מקצועית, אני יכולה להעיד שבמרבית המקרים מה שהכי עוצר אותנו הוא אנחנו עצמינו. 

אני משתמשת בכלים רבים משני תפיסה ותודעה אותם אני מביאה לתהליכי התפתחות והתוצאות ניכרות בשטח. 
מאשה עם חרדה חברתית שמתפקדת כסמנכ"לית ועומדת מול קהל, דרך מנכ"ל בכיר שסובל מסטרס כרוני ומתפקד היום באופן מיטבי ועד אינספור אנשים ברחבי העולם שמתעוררים בבוקר שמחים ומאושרים לעבודה שהיא בחירת הלב שלהם. 
אני מובילה אנשים להצלחות, חיזוק הבטחון העצמי לפרוץ כל מציאות מאתגרת ככל שתהיה ולחיות את החיים שרוצים לחיות - באומץ, בשמחה לצד שלום פנימי ושקט נפשי. 

לתוך מסע הקריירה הפרטי שלי התווספו רילוקיישנים ומגורים בברצלונה וארה"ב, מעברים שהפגישו אותי עם לא מעט אתגרים רגשיים משלי, באמצעותם למדתי לייצר רצף של קריירה במציאות שמשתנה ללא הרף, על בשרי למדתי צמיחה מתוך קושי וכיום אני מודה על כל השיעורים שלמדתי בדרך.

מכיוון שאני רילוקיישנית, הכי קל לי להציג מה במזוודה שלי עבורכם?

נסיון תעסוקתי עשיר המכיר את שוק העבודה על בוריו: מעל 20 שנות נסיון במגוון תפקידי HR, ניהול משאבי אנוש, אבחון, גיוס, הדרכה ופיתוח מנהלים.

השכלה מגוונת החולשת על מנעד רחב של מיומנויות 

BA בכלכלה, MBA משאבי אנוש, לימודי ייעוץ ארגוני, המרכז האקדמי רופין, לימודי אימון בNYU מנהטן, פסיכותרפיה מבוססת CBT ומיינדפולנס מרכז שילוב, אונ' חיפה.

באמתחתי כלים פונקציונליים, יישומיים לצד כלים משני דפיסי חשיבה והתנהגות 

(CBT (Cognitive Behavioral Therapy) , Act (Acceptance and Commitment Therapy) , FAP (Functional Analytic Psychotherpy

מיינדפולנס, Role Analysis, גישה נראטיבית, טיפוח חמלה, שאלונים מגוונים כגון-  נטיות תעסוקתיות, אישיות וכו' 

המלצות של מאות לקוחות ברחבי העולם אותם ליוויתי לפריצות דרך ע״י תהליך פרטני וסדנאות.

והכי חשוב את האהבה הגדולה שלי לאנשים ולמקצוע. 

14.png
14.png
14.png
14.png
14.png

בנוסף לעבודתי בקליניקה פרטית, אני מקדישה את חיי להנגיש את עולם ה WELLNESS  לארגונים ולהגביר את חשיבות ההשקעה ברווחה הנפשית של העובדים בכל אמצעי -  בתהליכי התפתחות פרטניים, סדנאות והרצאות. 

זו דרכי להשפיע וליצור מציאות תעסוקתית וחברתית שפויה יותר. 

_DSC7251-2.JPG
אודות1.jpg
הרצאה.jpg

החזון שלי : כמה שיותר עובדים (לא עבדים) מאושרים.

הייחודיות בשרותיי הוא ליווי מנטאלי, קוגנטיבי ורגשי יחד עם היישום והפרקטיקה.

אני מאמינה שעבודה המשלבת התייחסות לאתגרים הפנימיים והסובייקטיבים שלנו לצד האתגרים האובייקטיבים בשטח, תביא למקסימום הצלחה.

לתפיסתי העולם הוא שטוח ופרוס לפנינו, עלינו לאפשר לעצמנו לא רק לפרוץ גבולות של מדינה (זה החלק הקל) אלה לפרוץ את הגבולות של עצמנו.

 

אשמח להיות לרשותך מא' ועד ת' ולאפשר לך להנות מכלים חדשניים והוליסטיים שישרתו אותך ויאפשרו לך לנהל קריירה בעידן העבודה החדש.

From the newspaper

From the newspaper

bottom of page